Biz iletişimi kolaylaştıran teknolojiler üretiyoruz

İnsanların birbiriyle güçlü bağlantılar kurmasını sağlamak için sosyal medya platformları tasarlıyor ve kurulan bu bağın güçlenmesi için hiç durmadan çalışıyoruz.

Hakkımızda
1

Ürün

Ürün

0

Toplam Kullanıcı

Toplam Kullanıcı

Tüm Alesia Media topluluğuna her alanda eksiksiz bir deneyim sunuyoruz.

Partnerler

İş ortaklarımız ile birlikte oluşturduğumuz Alesia Media Partner ekosistemi ile kullanıcılarımıza daha iyi bir sosyal medya deneyimi sunuyoruz.

Keşfet
Sosyal Sorumluluk

Alesia Media sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi, yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul eder. Bu çerçevede, Alesia Media'nın faaliyetleri ekonomik, sosyal ve çevresel açıdan sorumluluk anlayışı içinde yürütülmektedir.

Keşfet
Kariyer

Hayallerimize ortak olmayı, başarıyı ve yaygınlaşmayı vadediyoruz.

Açık Pozisyonlar
Hikayemiz

Hikayemiz

Her şey küçük bir hayal ile başladı.


İlk yaptığımız; temel projemiz Send to Me’yi tasarlamak.

Alesia Media olarak insanları birbirine bağlama vizyonu ile kurularak çalışmalarımızı sürdürdüğümüzü artık herkes biliyor fakat birçok kişinin bilmediği bir hikayemiz var.

Temel projemiz Send to Me’nin doğuş hikayesi;

Send to Me projemiz çağımızın en büyük sorunlarından biri olan insanların ilk kez birisiyle iletişim kurarken yaşadıkları utancın üstesinden gelmeye katkıda bulunmak amacıyla kuruldu.

Kurucu ortağımız Kaan Bereket Bulut günümüzde oldukça popüler olan sosyal medya uygulamalarında gezinirken insanların birbirleriyle iletişim kurmakta zorlandıklarını gördü ve bu konu üzerinde düşünmeye başladı. Düşüncelerinin sonunda şu fikre karar verdi; İnsanların iletişim kurmasının önündeki en büyük engel ilk mesajdır, bu ilk mesaj başarılı olursa insanların sohbete devam etmesine hiçbir engel olmayacaktır.

Birçok kişi, bir kişiyle arkadaşlık veya ilişki kurarken, karşı tarafın görünüşünden ziyade kişiyle aynı düşüncelere ve fikirlere sahip olup olmadığını veya kültürlü bir kişiyle birlikte olmak isteyip istemediğini belirtir. Send to Me, bu semptomlara odaklanarak, insanların istemedikleri sürece birbirleriyle anonim olarak sohbet etmelerini sağlayacak şekilde tasarlanılarak geliştirilmeye başlandı.

Genel Müdürümüzün Mesajı

Alesia Media'nın Değerli Yatırımcıları ve İş Ortakları; Çok Kıymetli Kullanıcılarımız, Çalışanlarımız ve Dostlarımız; Alesia Media olarak “Herkes için erişebilir sosyal medyalar” prensibimiz ile yurt içinde ve yurt dışındaki faaliyetlerimizle çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu çalışmalarımız neticesinde kısa bir süreç sonrası dünya genelinde en beğenilen ve saygı duyulan kurumlardan biri olmanın mutluluğunu yaşayacağımıza inancımız tamdır.

Alesia Media’nın tüm ekibi bu inancımızı gerçekleştirmek için büyük bir özveri ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Ar-Ge ekibimiz bu konuda bizim için, geleceğimiz için büyük bir emeği ortaya koyarak kullanıcılardan gelen talepleri titizlik ile inceliyor ve diğer sosyal medya ürünlerinin gelişmelerini takip ederek konuyu ilgili ekibe ileterek Alesia Media ürünlerinin değişen ve dönüşen dünya düzeni ile kullanıcı merkezli olarak gelişmesine büyük bir katkıda bulunmaktadır.

Yalnızca Ar-Ge ekibimiz değil tasarımcılarımızdan, mühendislerimize; mühendislerimizden, topluluk merkezi ekibimize kadar tüm ekiplerimizin Alesia Media ürünlerinin gelişmesi için vermiş oldukları emekleri görüyor ve tüm Alesia Media topluluğu önünde ekip arkadaşlarımı bir kez daha kutlamak ve teşekkür etmek isterim.

Teknolojiye, insanlara ve hayata bağlayan teknolojiler üretmeye büyük bir mutluluk ve heyecan içeresinde devam edeceğiz.

Teşekkürler,
Kaan Bereket BULUT
Alesia Bilişim Teknolojileri ve İnternet Hizmetleri Limited Şirketi | Genel Müdürü

Kaan Bereket BULUT